Easykit blijft bereikbaar voor zijn slimme zelfbouwers

Gepubliceerd op 20 March 2020

Wil je zelf je verwarming, ventilatie, sanitair of elektrische installatie plaatsen? De 9 Easykit toonzalen blijven tijdens de 'lockdown' telefonisch en per mail bereikbaar. Ook de zelfbouwpakketten kunnen deze periode op een veilige manier geleverd worden.

Offerte aanvragen

Wil je zelf je technieken plaatsen? Contacteer dan één van de 9 Easykit toonzalen.
Stuur je bouwplannen door en overloop je project telefonisch met je eigen Easykit zelfbouwcoach.
Na een grondige studie krijg je de offerte per mail toegestuurd.

Levering

Easykit levert de materialen samen met de schema's, aansluitfiches en instructieboeken, veilig op de werf. 
Je eigen zelfbouwcoach kunt je tijdens de installatie contacteren voor al je praktische en technische vragen.

Zelfbouwvideo's

Bekijk alvast dee vele zelfbouwvideo's en ontdek hoe eenvoudig het is om met de hulp van Easykit zelf je technieken te plaatsen. Ook nu! 

Bereikbaarheid

Easykit is telefonisch en per mail bereikbaar van:
Dinsdag tot en met vrijdag tussen 9 en 18 uur en zaterdag van 9 tot 6 uur.

Easykit Melle
09 252 56 43 - melle@easykit.be

Easykit Kontich
03 457 79 85 - kontich@easykit.be

Easykit Rotselaar
016 35 25 20 - rotselaar@easykit.be

Easykit Roeselare
051 26 40 72 - roeselare@easykit.be

Easykit Hasselt
011 26 51 60 - hasselt@easykit.be

Easykit Geel
014 56 46 10 - geel@easykit.be

Easykit Maldegem
050 30 10 00 - maldegem@easykit.be

Easykit Groot-Bijgaarden
02 464 00 50 grootbijgaarden@easykit.be

Easykit Sint-Niklaas
03 600 21 30 sintniklaas@easykit.be

--> Vraag hier je gratis praktische zelfbouwgids aan.

   

Brochures

Vraag geselecteerde brochures aan