Bouwinfo partners

  • Aco passavant - Aco Douche (aco.be / acodouche.be)
  • Aco Passavant - Aco garden (aco.be / acogarden.be / acodouche.be)
  • Aliplast (aliplast.com)
  • arkana (arkana.be)
  • ASBL Gas.be (gas.be)
  • Betafence Belgium (betafence.be / betafence-acties.be)
  • Bis-Beurs (bisbeurs.be)
  • Bouwdepot.be (bouwdepot.be)
  • Bozarc (bozarc.be)
  • BV Trischot - Solyd ()
  • BV Unilin (unilininsulation.com)
  • BVBA A&B Slotenservice (bevex.be)
  • BVBA A-Rent - Buildingdryer (buildingdryer.be)
  • BVBA Berdy (berdy.be)
  • BVBA Blanco Benelux Kitchen Technology (blanco.com / blanco.be / blanco-germany.com)
  • BVBA Creon-online (creon-kozijnen.nl / creon-rolluiken.be / creon-ramen.be / creon-rolluiken.nl)
  • BVBA Loxone Benelux (loxone.be / loxone.com)
  • BVBA Solidor Rubber And Products (solidor.be)
  • BVBA Vermeulen Kunststofschrijnwerkerij (vermeulenramen.be)
  • BVBA Vloeren Van Calster (vancalster-vloeren.be)
  • Construire Qzen (construireq-zen.be)
  • Dagmar Buysse (dagmar-buysse.be)
  • Daikin Airconditioning Belgium (daikin.be)
  • Deceuninck (deceuninck.be / windowcoloursimulator.com / twinson.com)
  • Dovy Keukens (dovykeukens.be)
  • Duravit Belux (Duravit.be)
  • E.T.I.B. / Concrete House (concretehouse.be / etib.be)
  • Easyroof bv (zelfbouwdak.be / easyroof.be)
  • Ebema Beton (ebema.be)
  • Ecowater Systems Europe (ecowater.be)
  • egeda (egeda.be / kermi.be / kaldewei.nl)
  • Egeda - Kaldewei (kaldewei.nl)
  • Eternit - Cedral (eternit.be)
  • Facq (facq.be / facqinspirations.be)
  • Franke (franke.com)
  • GEFEAK CVBA (Gedimat) (gedimat-bouwmaterialen.be)
  • harinck (harinck.be / frager-fralu.com)
  • Hörmann Belgium (hormann.be)
  • Hydro Building Systems Belgium NV (hydroextrusions.com / sapabuildingsystems.be / sapagroup.com / sapabuildingsystems.nl / sapa.be / hydro.com)
  • Iko Nv (aquaplan) (aquaplan.com)
  • informazout (informazout.be)
  • Keukens de abdij (keukensdeabdij.be)
  • Kwadro (kwadro.be)
  • Legrand Group Belgium - Bticino (ecataleg.be / belgium.bticino.com / legrand.be / bticino.be)
  • Maes Betonfabriek bv (maesbeton.be)
  • Marquiz - Mijn benovatie (mijnbenovatie.be)
  • Miele (miele.be)
  • N. Et B. Knauf Et Cie (atelierknauf.be / knaufdoehetzelf.nl / knauf.nl / knaufinsulation.be / repafill.be / knauf.be)
  • NAV, de Vlaamse architectenorganisatie (mijnthuisopmaat.be)
  • niko (niko.be / niko.eu)
  • nordex (nordex.be)
  • NV Boss Paints - Colora (www.colora.be)
  • NV Building Shutter Systems (www.building-shuttersystems.com)
  • NV Easykit Group (easykit.be)
  • NV Edf Luminus (luminus.be / jedemenagemalin.be / slimverhuizen.be)
  • NV Floorify (floorify.com)
  • NV Group A - Belisol (belisol.be)
  • NV Kinetico Belgium - Aquacare (aquacare.be)
  • NV Novatech International (novatech-int.com / tec7.be)
  • NV Polet Quality Products (polet.be)
  • NV Sanitary Group - X2O (x2o.be)
  • NV Valcke En Zoon (exteriorliving.be)
  • pglas (pglas.be)
  • Primagaz Belgium - Primagaz International Belgium (primagaz.be)
  • Recticel Insulation nv (recticelinsulation.com / recticelinsulation.be / recticelinsulationhome.be)
  • Renson Ventilation (renson.eu / renson.be / belgie.renson.be / nederland.renson.be / dam.renson.be / renson-outdoor.be / renson-sunprotection.be / renson-consumers.be)
  • Reynaers Aluminium (imagine.reynaers.be / reynaers.be)
  • Ruban Zelfbouw (rubanzelfbouw.be)
  • SCRL Brainbox (brainbox.be)
  • Skylux (Skylux.be)
  • Staenis (staenis.com)
  • sto (mijngevelisoleren.be / sto.be)
  • Tuinarchitect Luk Vrebosch (vrebosch.be)
  • Unilin (Quickstep) (quick-step.be)
  • Unilin Insulation (unilininsulation.com)
  • Ursa Benelux (ursa.com / ursa.be)
  • Van Hoecke (Blum) (vanhoecke.be / blum.be / blum.com / orgalux.be / orgalux.com)
  • Vandersanden Steenfabrieken (vandersanden.be / vandersanden.com / vandersandengroup.be)
  • Varo - Powerplus (powerplustips.com)
  • Viessmann Belgium (viessmann.be)
  • Vlaams centrum voor agro- en visserijmarketing (tuinaannemer.be)
  • Wienerberger (wienerberger.be / koramic.com / wienerberger.nl / koramic.be / wienerberger.com / renovatieoplossingen.be)
  • Xella Belgie (xella.be)
  • Zehnder Group Belgium (zehnder.be)